Ağ kayıt

İşbirliği ve dayanışma temelli satış-pazarlama yöntemleri için harika bir platformuz. Yeni müşterilere ulaşmak ve doğru bir gıda sistemi oluşturmak için.. Basit, şeffaf, dürüst bir sosyal girişim.


Bize e-posta gönderin

Gıda sistemlerini adil bir şekilde dönüştürüyoruz.

Her gün bunun için çalışıyoruz. Kar amacı gütmeyen çok uluslu bir topluluğun parçasıyız. Adil oynuyoruz. Bize her zaman güvenebilirsiniz.

Büyük fikirlerinizin olduğunu biliyoruz ve yardım etmek istiyoruz. Bilgimizi, ağlarımızı ve kaynaklarımızı paylaşacağız. Bireysel hareketlerin büyük değişiklik yaratma gücü olmadığını biliyoruz, bu nedenle sizinle ortak olacağız.


Sizinle bulunduğunuz yerde buluşuyoruz.

Bir araya gelen gıda pazarları, üreticileri, dağıtımcıları veya işletme yöneticileri olabilirsiniz.

Gıda hareketi içerisindeki rolünüz ne olursa olsun yardım etmeye hazırız. Açık Gıda Ağı sizin gözünüzde neye benziyor, nelere yardımcı oluyor, hadi konuşalım !


Gıda hareketlerini daha anlamlı hale getiriyoruz.

Ağlarınızı güçlendirmeniz ve etkinleştirmenizi sağlayan iletişime dayalı bir platform sunuyoruz. dayanışmaya ihtiyacınız var. Sistemin tüm bileşenleri,ne ulaşabilmeniz ve beraber hareket edebilmeniz için yardımcı olacağız.

Kaynağa ihtiyacınız var. Tüm deneyimlerimizi paylaşacağız. İşbirliğine ihtiyacınız var. Sizi küresel bir dost ağına bağlasak iyi olur.

Grup Hesabı


translation missing: tr.content_configuration_pricing_table

Durum çalışmaları


translation missing: tr.content_configuration_case_studies

Konuşmaya hazır mısınız?

AGA'nın sizin için neler yapabileceğini keşfetmek için iletişime geçin:

Bize e-posta gönderin