Açık Gıda Ağına Katılın!

Temiz gıdanızı sergileyin.

Üreticiler

AGA üzerinden işletmeniz adına bir profil oluşturun. Dilediğiniz zaman profilinizi bir tezgaha yükseltebilir ve ürünlerinizi müşterilerinize doğrudan satabilirsiniz. Kullanım kılavuzumuzdan daha fazla bilgi edinin.

Kayıt ol

Pazarlar

AGA üzerinden gıda işletmeniz veya topluluğunuz için bir profil oluşturun. İstediğiniz zaman profilinizi çok üreticili bir pazara yükseltebilirsiniz. Kullanım kılavuzumuzdan daha fazla bilgi edinin.

Kayıt ol

AĞLAR

Bölgenizdeki veya ağınızdaki işletmelerin (üreticilerin, pazarların veya diğer grupların) detaylı rehber listesini oluşturun. Kullanım kılavuzumuzdan daha fazla bilgi edinin.

Kayıt ol

AGA üzerinde görünür olmak ücretsizdir. Platform üzerinden satış yapan işletmeler için işlem başına uygulanan ücretlendirme KDV dahil %5'tir. Kar amacı gütmeyen topluluklar, kooperatifler ve ekoloji/gıda temelli dernekler ile çalışan üreticiler karşılıklı dayanışma ve özel fiyatlandırma için iletişime geçebilirler. Fiyatlandırma hakkında bilgi almak için, üst menüdeki Hakkımızda bağlantısını kullanarak Fiyatlandırma bölümünü ziyaret edin.

Kendi e-ticaret siteniz veya farklı satış kanallarınız olsa bile Açık Gıda Ağı size hikayenizi anlatmanız ve ürünlerinizi satmanız için yeni ve farklı bir seçenek sunuyor. Siz de bu ailenin bir parçası olun, hep beraber büyüyelim! Detaylar için bizimle iletişime geçin.